روش آموزش ما

با ما زبان را علمی‌تر، کاربردی‌تر، و آسان‌تر بیاموزید

روش آموزشی ما

روش آموزشی ما (PLT) با تکیه بر انتخاب، تحلیل، آموزش، تمرین، و تولید ساختارهای کانونی و پرتکرار زبان به شکلی ساده، علمی و کاربردی مهارتهای زبانی مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن تقویت نموده و سطح تسلط زبانی شما را ارتقاء خواهد داد.

دوره های ما توسط اساتید مجرب، متعهد و متخصص زبان انگلیسی ارائه می‌شود که در نیازسنجی، برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی فرایند زبان آموزی شما تبحر ویژه دارند. حضور تیم آموزشی ما در عرصه آموزش زبان انگلیسی به کارکنان صنعت نفت با هدف تربیت کارکنان تراز بین المللی و خانواده های محترم ایشان گواه توانمندی، تجربه و حرفه ای بودن اساتید آکادمی زبان گویش ور است. 

دوره‌های ما برای اهداف آموزشی گوناگون متناسب با نیازهای فردی و سازمانی شما طراحی شده اند و شما می توانید از طریق پلتفرمهای آموزشی به صورت آنلاین، و یا به صورت حضوری و در محل از این خدمات استفاده نمایید.

7
1

کدام دوره آموزشی؟

برنامه های آموزشی ما دوره هایی را به شما پیشنهاد می دهند که مختص به شما و متناسب با نیازهای زبانی شما تدوین و طراحی شده اند.

شما با انتخاب یکی از دوره های آموزشی ما می توانید به شکلی ساده، علمی و کاربردی خود را برای تعامل در فضای کسب و کار و مناسبات تجاری بین الملل (Business English) آماده کنید، یا مسیر کوتاه و مطمئنی را برای کسب صلاحیت و مدارک مورد نیاز در آزمونهای معتبر بین المللی (Exam Preparation) با هدف مهاجرت و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان طی کنید، و یا حتی اگر بطور کلی علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی عمومی (General English) با هر برنامه و هدفی هستید رویای زبان آموزی خود را با استفاده از روش آموزشی PLT آکادمی زبان گویش ور به واقعیت تبدیل نمایید.   

چرا آکادمی زبان گویش ور را انتخاب کنم؟

آموزش در محل

آموزش زبان انگلیسی در محل شما در شهر تهران و مناطق اطراف آن.

آموزش آنلاین

زبان انگلیسی را به صورت آنلاین از هر مکانی با مربی خود و دوره سفارشی مورد نظرتان بیاموزید.

اساتید مجرب و متعهد

اساتید زبان متخصص، مجرب، و متعهد در سطح بومی با مدارک دانشگاهی و بین المللی

تمام سطوح زبان

دوره ها برای تمام سطوح استاندارد  CEFR از A1 (مبتدی) تا C2 (تسلط کامل) طراحی شده اند.

زمانبندی انعطاف پذیر

برنامه زمانی اساتید ما منعطف است، شما     می توانید برنامه مناسب خود انتخاب کنید.

دوره های شخصی سازی شده

دوره زبان انگلیسی شما متناسب با نیاز، ویژگیها و شرایط یادگیری فردی شما طراحی شده است.

رزرو و تماس

چنانچه می خواهید یکی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی را رزرو کنید و یا در مورد بسته‌های آموزشی ما سوالی دارید، می توانید درخواست خود را در سایت ثبت کرده و یا آن را برای ما ارسال نمایید.

بعلاوه، چنانچه مایلید در مورد هر کدام از موضوعات مندرج در سایت با ما صحبت کنید خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را برای ما ایمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

زبان آموزان ما

آزمون تعیین سطح زبان

آزمون تعیین سطح آنلاین یا حضوری آکادمی زبان گویش ور به بهترین شکل ممکن سطح دانش و مهارت زبانی شما را ارزیابی می نماید.

آزمون تعیین سطح ما یکی از دقیق‌ترین و اصولی ترین آزمون‌های تعیین سطح آنلاین و رایگان زبان انگلیسی است که با شرکت در آن می توانید سطح دانش و مهارت زبان انگلیسی خود را محک بزنید و نتیجه را بر اساس شاخصهای توصیفی استاندارد بین المللی CEFR (چارچوب مرجع مشترک اتحادیه اروپا) دریافت نمایید. این ارزیابی به شما نقطه شروع زبان آموزی را به خوبی نشان خواهد داد.

شما همچنین می توانید از توان و تجربه تیم حرفه ای آکادمی زبان گویش ور به صورت حضوری جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی کارکنان، مجموعه کاری و سازمان خود کمک گرفته و پس از شرکت در آزمون گواهی سطح مهارت زبان انگلیسی خود را با شرح جزئیات شاخصهای توصیفی CEFR سفارش دهید.