معرفی آکادمی زبان گویشور

آکادمی زبان گویشور (GLA) یک فرصت ناب در دنیای یادگیری و آموزش زبان است. این آکادمی با برخورداری از بهترین اساتید و نیز همکاری اساتید حرفه ای و مجرب زبان نفت اساساً با هدف ارائه خدمات آموزشی, پژوهشی، و مشاوره و برنامه ریزی در حوزه یادگیری زبان به خانواده بزرگ نفت در سطح ستاد و شرکتهای اصلی و فرعی و خانواده های گرامی ایشان راه اندازی گردیده، ولی حسب نیاز آمادگی ارائه خدمات خود به سایر هموطنان عزیز را نیز دارد. آکادمی زبان گویشور با اتخاذ رویکردی مدرن، متمایز و متمرکز بر نیازهای زبان آموزان خود به عنوان یکی از مراکز پیشگام آموزش زبان خود را معرفی نموده است.

در آکادمی زبان گویش­ور، تدریس زبان انگلیسی بر پایه رویکردهای جدید علمی و با بهره‌گیری از بهترین روشها و متدهای آموزشی جهان انجام می‌شود. آکادمی زبان گویش­ور با تمرکز بر تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن به زبان ­آموزان خود کمک می‌کند تا سطح زبانی مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن به دست آورند.

آموزش اصولی زبان

آکادمی زبان گویشور با داشتن اساتید برجسته و متخصص در زمینه آموزش زبان، امکان فراگیری زبان انگلیسی به شیوه‌ای ساده و قابل فهم را برای همه زبان آموزان و علاقه‌مندان فراهم نموده و کمک می‌کند تا آنها ضمن دست یافتن به اعتماد به نفس کافی از یادگیری زبان لذت ببرند و به یادگیری زبان انگلیسی ترغیب شوند. این آکادمی با برگزاری کلاس‌های گروهی و خصوصی، آموزش آنلاین و حضوری در موضوعات مختلفی همچون مهارت مکالمه، گرامر، کلمات و اصطلاحات، مهارتهای شنیداری و خوانداری، مشاوره آموزشی، و همچنین برگزاری دوره های آمادگی آزمون‌های زبان انگلیسی داخلی (دانشگاهی و سازمانی) و بین‌المللی (آیلتس، تافل و … ) به زبان آموزان خود کمک می‌کند تا زبان را علمی تر، کاربردی تر، و آسان تر بیاموزند.