دوره عمومی زبان انگلیسی

دوره های زبان انگلیسی عمومی بهترین انتخاب برای تقویت مهارتهای اصلی زبان و تسلط به سطوح مختلف آن در شرایط زندگی واقعی است که مزایای بسیاری دارد. این دوره به شما کمک می کند مهارتهای ارتباطی خود را تقویت کنید، حس اعتماد به نفستان را بالا ببرید، از ظرافتهای فرهنگی ملل دیگر آگاه شوید، عملکرد تحصیلی خود را بهبود ببخشید، فرصتهای کاری بیشتری را برای خود ایجاد کنید، و به طور کلی به سطح بالایی از رشد و توسعه فردی دست پیدا کنید.

دوره زبان انگلیسی عمومی ما نه تنها تمام مهارتها و جنبه های یادگیری زبان انگلیسی از جمله آموزش و تمرین گرامر، واژگان، تلفظ صحیح، تقویت سطح مهارت مکالمه (Speaking، شنیداری (Listening)، خوانداری (Reading)، و نوشتاری (Writing) را در بر می گیرد بلکه در عین حال بر توسعه مهارت های روانی  و ارتباطی، ایجاد حس اعتماد به نفس و انگیزه برای مواجهه با موقعیت های زندگی واقعی نیز تمرکز دارد.

با شرکت در دوره های عمومی زبان انگلیسی ما ضمن زبان آموزی اصولی، ساده، و کاربردی از مشاوره آموزشی حرفه ای، تعیین نقشه راه درست و برنامه ریزی هدفمند جهت نیل به اهداف زبانی خود بهره ببرید.

توضیحات دوره

دوره آموزشی

  زبان عمومی

تاریخ شروع

  دلخواه

برنامه زمانی

  هفتگی

زمان هر جلسه

  60 یا 90 دقیقه 

شیوه برگزاری

  آنلاین یا حضوری

سطح دوره

  A1 (مبتدی) تا C2 (تسلط کامل)
* در آزمون تعیین سطح رایگان ما شرکت کنید

آموزش آنلاین یا حضوری

آموزش آنلاین: آموزش آنلاین بیشترین انعطاف را برای یادگیری زبان انگلیسی شما دارد چراکه در خانه، محل کار، سفر و یا در هر نقطه ای از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید در دوره های آکادمی زبان گویش ور شرکت نمایید. دوره های زبان ما از طریق پلتفرمهای آموزشی محبوب و معتبری همچون Skyroom، adobe connect، و غیره در دسترس شما زبان آموزان عزیز قرار خواهد گرفت.

آموزش حضوری (در محل): اگر ترجیح می‌دهید با مدرس خود به صورت حضوری کلاس داشته باشید آموزش در محل گزینه مناسبی است. این نوع آموزش فعلاً برای هموطنان ساکن تهران و اطراف آن مقدور، و به ویژه برای آموزش زبان در ادارات، شرکتها و سازمانها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی مناسب است.

تیم آموزشی – حرفه ای ما مفتخر است تا ضمن حفظ کیفیت و اتکاء به اصول و فرایندهای علمی و تجربی آموزش زبان, سطحی از انعطاف پذیری را برای متقاضیان و زبان آموزان عزیز ایجاد نماید تا بتوانند در طی نمودن نقشه راه آموزشی خود به بهترین شکل ممکن نیازها و اهداف آموزشی خود را دنبال کرده و تجربه خوشایندی از زبان آموزی را کنار ما کسب نمایند.

رزرو و تماس

چنانچه می خواهید یکی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی را رزرو کنید و یا در مورد بسته‌های آموزشی ما سوالی دارید، می توانید درخواست خود را در سایت ثبت کرده و یا آن را برای ما ارسال نمایید.

بعلاوه، چنانچه مایلید در مورد هر کدام از موضوعات مندرج در سایت با ما صحبت کنید خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را برای ما ایمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

زبان آموزان ما

چرا آکادمی زبان گویش ور را انتخاب کنم؟

آموزش در محل

آموزش زبان انگلیسی در محل شما در شهر تهران و مناطق اطراف آن.

آموزش آنلاین

زبان انگلیسی را به صورت آنلاین از هر مکانی با مربی خود و دوره سفارشی مورد نظرتان بیاموزید.

اساتید مجرب و متعهد

اساتید زبان متخصص، مجرب، و متعهد در سطح بومی با مدارک دانشگاهی و بین المللی

تمام سطوح زبان

دوره ها برای تمام سطوح استاندارد  CEFR از A1 (مبتدی) تا C2 (تسلط کامل) طراحی شده اند.

زمانبندی انعطاف پذیر

برنامه زمانی اساتید ما منعطف است، شما می توانید برنامه مناسب خود انتخاب کنید.

دوره های شخصی سازی شده

دوره زبان انگلیسی شما متناسب با نیاز، ویژگیها و شرایط یادگیری فردی شما طراحی شده است.

آزمون تعیین سطح زبان

آزمون تعیین سطح آنلاین یا حضوری آکادمی زبان گویش ور به بهترین شکل ممکن سطح دانش و مهارت زبانی شما را ارزیابی می نماید.

آزمون تعیین سطح ما یکی از دقیق‌ترین و اصولی ترین آزمون‌های تعیین سطح آنلاین و رایگان زبان انگلیسی است که با شرکت در آن می توانید سطح دانش و مهارت زبان انگلیسی خود را محک بزنید و نتیجه را بر اساس شاخصهای توصیفی استاندارد بین المللی CEFR (چارچوب مرجع مشترک اتحادیه اروپا) دریافت نمایید. این ارزیابی به شما نقطه شروع زبان آموزی را به خوبی نشان خواهد داد.

شما همچنین می توانید از توان و تجربه تیم حرفه ای آکادمی زبان گویش ور به صورت حضوری جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی کارکنان، مجموعه کاری و سازمان خود کمک گرفته و پس از شرکت در آزمون گواهی سطح مهارت زبان انگلیسی خود را با شرح جزئیات شاخصهای توصیفی CEFR سفارش دهید.