آموزش آنلاین

آموزش آنلاین بیشترین انعطاف را در یادگیری زبان انگلیسی شما دارد چراکه در خانه، محل کار، سفر و یا در هر نقطه ای از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید در دوره های آکادمی زبان گویش ور شرکت نمایید. دوره های زبان ما از طریق پلتفرمهای آموزشی محبوب و معتبری همچون Skyroom، adobe connect، و غیره در دسترس شما زبان آموزان عزیز قرار خواهد گرفت.

تیم آموزشی – حرفه ای ما مفتخر است تا ضمن حفظ کیفیت و اتکاء به اصول و فرایندهای علمی و تجربی آموزش زبان سطحی از انعطاف پذیری را نیز برای متقاضیان و زبان آموزان عزیز ایجاد نماید تا بتوانند در طی نمودن نقشه راه آموزشی خود به بهترین شکل ممکن نیازها و اهداف آموزشی خود را دنبال کرده و تجربه خوشایندی از زبان آموزی را در کنار ما کسب نمایند.

 

6

توضیحات دوره

دوره آموزشی

 دوره آنلاین

تاریخ شروع

  دلخواه

برنامه زمانی

  هفتگی

زمان هر جلسه

  60 یا 90 دقیقه 

شیوه برگزاری

  آنلاین 

سطح دوره

  A1 (مبتدی) تا C2 (تسلط کامل)
* در آزمون تعیین سطح رایگان ما شرکت کنید

یادگیری آنلاین زبان - دوره ها

وقتی که خواسته شما یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین است، ما گزینه های مختلفی داریم که به مدرس امکان می دهد دوره زبان انگلیسی را با نیازهای فردی شما تنظیم نماید.

شما می توانید از میان دوره های آنلاین ما دوره مورد نیاز خود را انتخاب نموده و در برنامه آموزشی ما شرکت نمایید. همچنین، در صورت هر گونه ابهام، سوال و یا نیاز به مشورت و راهنمایی می توانید از خدمات مشاوره، هدف گذاری، و برنامه ریزی تیم مجرب آکادمی زبان گویش ور بهره مند گردید و رویای زبان آموزی خود را به واقعیت تبدیل کنید. 

رزرو و تماس

چنانچه می خواهید یکی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی را رزرو کنید و یا در مورد بسته‌های آموزشی ما سوالی دارید، می توانید درخواست خود را در سایت ثبت کرده و یا آن را برای ما ارسال نمایید.

بعلاوه، چنانچه مایلید در مورد هر کدام از موضوعات مندرج در سایت با ما صحبت کنید خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را برای ما ایمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

زبان آموزان ما

چرا آکادمی زبان گویش ور را انتخاب کنم؟

آموزش در محل

آموزش زبان انگلیسی در محل شما در شهر تهران و مناطق اطراف آن.

آموزش آنلاین

زبان انگلیسی را به صورت آنلاین از هر مکانی با مربی خود و دوره سفارشی مورد نظرتان بیاموزید.

اساتید مجرب و متعهد

اساتید زبان متخصص، مجرب، و متعهد در سطح بومی با مدارک دانشگاهی و بین المللی

تمام سطوح زبان

دوره ها برای تمام سطوح استاندارد  CEFR از A1 (مبتدی) تا C2 (تسلط کامل) طراحی شده اند.

زمانبندی انعطاف پذیر

    برنامه زمانی اساتید ما منعطف است، شما       می توانید برنامه مناسب خود انتخاب کنید.

دوره های شخصی سازی شده

دوره زبان انگلیسی شما متناسب با نیاز، ویژگیها و شرایط یادگیری فردی شما طراحی شده است.

آزمون تعیین سطح زبان

آزمون تعیین سطح آنلاین یا حضوری آکادمی زبان گویش ور به بهترین شکل ممکن سطح دانش و مهارت زبانی شما را ارزیابی می نماید.

آزمون تعیین سطح ما یکی از دقیق‌ترین و اصولی ترین آزمون‌های تعیین سطح آنلاین و رایگان زبان انگلیسی است که با شرکت در آن می توانید سطح دانش و مهارت زبان انگلیسی خود را محک بزنید و نتیجه را بر اساس شاخصهای توصیفی استاندارد بین المللی CEFR (چارچوب مرجع مشترک اتحادیه اروپا) دریافت نمایید. این ارزیابی به شما نقطه شروع زبان آموزی را به خوبی نشان خواهد داد.

شما همچنین می توانید از توان و تجربه تیم حرفه ای آکادمی زبان گویش ور به صورت حضوری جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی کارکنان، مجموعه کاری و سازمان خود کمک گرفته و پس از شرکت در آزمون گواهی سطح مهارت زبان انگلیسی خود را با شرح جزئیات شاخصهای توصیفی CEFR سفارش دهید.