دوره زبان انگلیسی مورد نیاز خود را انتخاب کنید

کدام دوره آموزشی؟

دوره های آموزشی ما مختص به شما و متناسب با نیازهای زبانی شما طراحی و تدوین می شوند. جلسات آموزشی نیز به صورت آنلاین یا حضوری با یکی از اساتید زبان برگزار می‌ گردد که بعد از اتمام هر جلسه به شما بازخوردهای ارزشمندی جهت تقویت مهارتهای زبانی و ایجاد حس اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط زبانی در موقعیتهای مختلف اجتماعی و کاری داده خواهد شد. 

شما با انتخاب یکی از دوره های آموزشی ما می توانید به شکلی ساده، علمی و کاربردی خود را برای تعامل ثمربخش در مناسبات تجاری بین الملل (Business English)، کسب صلاحیت و مدارک مورد نیاز در آزمونهای معتبر بین المللی (Exam Preparation)، و تقویت مهارتهای زبان انگلیسی عمومی (General English) آماده نمایید. 

روش آموزشی ما (PLT) با تکیه بر انتخاب، تحلیل، آموزش، تمرین، و تولید ساختارهای کانونی و پرتکرار زبان به شکلی ساده، علمی و کاربردی مهارتهای زبانی مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن تقویت نموده و سطح تسلط زبانی شما را ارتقاء خواهد داد.

زبان انگلیسی عمومی

دوره های زبان انگلیسی عمومی بهترین انتخاب برای تقویت مهارتهای اصلی زبان و تسلط به سطوح مختلف آن در شرایط زندگی واقعی است که مزایای بسیاری دارد. این دوره به شما کمک می کند مهارتهای ارتباطی خود را تقویت کنید، حس اعتماد به نفستان را بالا ببرید، از ظرافتهای فرهنگی ملل دیگر آگاه شوید، عملکرد تحصیلی خود را بهبود ببخشید، فرصتهای کاری بیشتری را برای خود ایجاد کنید، و به طور کلی به سطح بالایی از رشد و توسعه فردی دست پیدا کنید. 

زبان انگلیسی تجاری

دوره های زبان انگلیسی تجاری (Business English) ما در برگیرنده دوره هایی همچون زبان انگلیسی کسب و کار، تجارت و بازرگانی (Marketing and Commerce)، صنعتی و سازمانی (Corporate Language training) است که در دهکده جهانی امروز برای افراد مختلف تسلط به آن در عرصه های متنوع تجارت و تعاملات سازمانی و صنعتی، و در سطح کارکنان صف و ستاد، سرپرستان، مدیران میانی، مدیران ارشد، اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل و … در شرکتها، ادارات، و سازمانهای کوچک و بزرگ ضروری است. این دوره ها تسلط و اعتماد به نفس شما را برای برقراری ارتباط با مشتریان، موفقیت در جلسات و مذاکرات با آنها، و نیز تعامل با رقبا، شرکاء و همکاران بین‌المللی بهبود می‌بخشد.

ezgif-5-e16c7d6be8

دوره های آمادگی آزمون

دوره های آمادگی آزمون ما در دو بخش آزمونهای داخلی و آزمونهای بین المللی در دسترس زبان آموزان قرار داد.

دوره های آمادگی آزمونهای داخلی: این دوره ها شامل دوره های آمادگی آزمونهای دانشگاهی از قبیل آزمونهای EPT، MSRT، UTEPT و … است؛ و دوره های آمادگی آزمونهای سازمانی از قبیل آزمونهای، ورودی و جذب نیرو (Entrance Test)، ارتقاء سازمانی و خروجی (Exit Test) می باشد.

دوره های آمادگی آزمونهای بین المللی: این دوره ها شامل دوره های آمادگی آزمون آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، دولینگو (Duolingo) و … است. 
دوره های آمادگی آزمون ما دو هدف کلیدی را دنبال می نماید: ۱) بهبود سطح زبان انگلیسی شما، و ۲) آموزش اصولی شما از طریق معرفی نکات و استراتژی‌های آزمونی، ارائه تست‌های شبیه سازی شده، و تحلیل و بررسی نمونه آزمونهای ادوار گذشته که شما را در رسیدن به اهدافتان در روز امتحان کمک می‌کند.

آموزش آنلاین یا حضوری

آموزش آنلاین: آموزش آنلاین بیشترین انعطاف را برای یادگیری زبان انگلیسی شما دارد چراکه در خانه، محل کار، سفر و یا در هر نقطه ای از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید در دوره های آکادمی زبان گویش ور شرکت نمایید. دوره های زبان ما از طریق پلتفرمهای آموزشی محبوب و معتبری همچون Skyroom، adobe connect، و غیره در دسترس شما زبان آموزان عزیز قرار خواهد گرفت.

آموزش حضوری (در محل): اگر ترجیح می‌دهید با مدرس خود به صورت حضوری کلاس داشته باشید آموزش در محل گزینه مناسبی است. این نوع آموزش فعلاً برای هموطنان ساکن تهران و اطراف آن مقدور، و به ویژه برای آموزش زبان در ادارات، شرکتها و سازمانها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی مناسب است.

تیم آموزشی – حرفه ای ما مفتخر است تا ضمن حفظ کیفیت و اتکاء به اصول و فرایندهای علمی و تجربی آموزش زبان, سطحی از انعطاف پذیری را برای متقاضیان و زبان آموزان عزیز ایجاد نماید تا بتوانند در طی نمودن نقشه راه آموزشی خود به بهترین شکل ممکن نیازها و اهداف آموزشی خود را دنبال کرده و تجربه خوشایندی از زبان آموزی را کنار ما کسب نمایند.

رزرو و تماس

چنانچه می خواهید یکی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی را رزرو کنید و یا در مورد بسته‌های آموزشی ما سوالی دارید، می توانید درخواست خود را در سایت ثبت کرده و یا آن را برای ما ارسال نمایید.

بعلاوه، چنانچه مایلید در مورد هر کدام از موضوعات مندرج در سایت با ما صحبت کنید خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را برای ما ایمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

زبان آموزان ما

چرا آکادمی زبان گویش ور را انتخاب کنم؟

آموزش در محل

آموزش زبان انگلیسی در محل شما در شهر تهران و مناطق اطراف آن.

آموزش آنلاین

زبان انگلیسی را به صورت آنلاین از هر مکانی با مربی خود و دوره سفارشی مورد نظرتان بیاموزید.

اساتید مجرب و متعهد

اساتید زبان متخصص، مجرب، و متعهد در سطح بومی با مدارک دانشگاهی و بین المللی

تمام سطوح زبان

دوره ها برای تمام سطوح استاندارد  CEFR از A1 (مبتدی) تا C2 (تسلط کامل) طراحی شده اند.

زمانبندی انعطاف پذیر

برنامه زمانی اساتید ما منعطف است، شما می توانید برنامه مناسب خود انتخاب کنید.

دوره های شخصی سازی شده

دوره زبان انگلیسی شما متناسب با نیاز، ویژگیها و شرایط یادگیری فردی شما طراحی شده است.

آزمون تعیین سطح زبان

آزمون تعیین سطح آنلاین یا حضوری آکادمی زبان گویش ور به بهترین شکل ممکن سطح دانش و مهارت زبانی شما را ارزیابی می نماید.

آزمون تعیین سطح ما یکی از دقیق‌ترین و اصولی ترین آزمون‌های تعیین سطح آنلاین و رایگان زبان انگلیسی است که با شرکت در آن می توانید سطح دانش و مهارت زبان انگلیسی خود را محک بزنید و نتیجه را بر اساس شاخصهای توصیفی استاندارد بین المللی CEFR (چارچوب مرجع مشترک اتحادیه اروپا) دریافت نمایید. این ارزیابی به شما نقطه شروع زبان آموزی را به خوبی نشان خواهد داد.

شما همچنین می توانید از توان و تجربه تیم حرفه ای آکادمی زبان گویش ور به صورت حضوری جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی کارکنان، مجموعه کاری و سازمان خود کمک گرفته و پس از شرکت در آزمون گواهی سطح مهارت زبان انگلیسی خود را با شرح جزئیات شاخصهای توصیفی CEFR سفارش دهید.