گواهینامه زبان انگلیسی خود را به صورت آنلاین دریافت نمایید.

گواهینامه مهارت زبان انگلیسی آکادمی زبان گویشور توصیف دقیقی از سطح دانش و مهارت شما در تسلط به زبان انگلیسی را بر اساس استاندارد بین المللی CEFR نشان می دهد.

گواهینامه زبان انگلیسی خود را دریافت نمایید

شما می توانید پس از شرکت در دوره ها و یا آزمونهای استاندارد آکادمی زبان گویشور، گواهینامه حضور در دوره (Certificate of Attendance)، گواهینامه موفقیت در دوره (Certificate of Achievement)، و یا گواهینامه مهارت زبان انگلیسی (Certificate of Proficiency) خود بر اساس استاندارد بین المللی CEFR را سفارش دهید. 

گواهینامه های ما در قالب pdf و از طریق ایمیل، یا دیگر شبکه های اجتماعی در دسترس، ظرف مدت ۳ روز تا حداکثر یک هفته پس از دریافت هزینه صدور آماده و ارسال می گردد. 

گواهینامه موفقیت در دوره

Certificate of Achievement

هزینه صدور (تماس بگیرید)

گواهینامه حضور در دوره

Certificate of Attendance

هزینه صدور (تماس بگیرید)

گواهینامه مهارت زبانی 

Certificate of Proficiency

هزینه صدور (تماس بگیرید)

فرمت آزمون

ارزیابی سطح مهارت انگلیسی ما به صورت آنلاین انجام می شود و محدودیت زمانی 60 دقیقه وجود دارد.

این آزمون دارای 60 سوال است که هر یک از سطوح انگلیسی CEFR را هدف قرار می دهد. سوالات بر روی گرامر، واژگان، مهارت های ارتباطی تمرکز دارند و شامل وظایف خواندن و گوش دادن هستند.

نتایج پس از اتمام در دسترس است و می توانید گواهی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

تشخیص تست

ما یک سطح مستقل ارزیابی مهارت انگلیسی را ارائه می دهیم. اگر برای هدفی خاص (مثلاً ویزای مسافرتی برای تحصیل یا کار) نیاز به شرکت در آزمون مهارت انگلیسی دارید، همیشه باید از قبل بررسی کنید که کدام گواهینامه توسط مرجع مربوطه پذیرفته شده است.

رزرو و تماس

چنانچه می خواهید یکی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی را رزرو کنید و یا در مورد بسته‌های آموزشی ما سوالی دارید، می توانید درخواست خود را در سایت ثبت کرده و یا آن را برای ما ارسال نمایید.

بعلاوه، چنانچه مایلید در مورد هر کدام از موضوعات مندرج در سایت با ما صحبت کنید خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را برای ما ایمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.