یادگیری سطح زبانی C2

شاخصهای توصیف کننده و اهداف یادگیری

سطح زبانی CEFR C2

در پایان سطح زبان انگلیسی C2 باید بتوانید:
  • تقریباً هر آنچه را که می شنوید یا می خوانید، بفهمید
  • اطلاعات دریافتی از منابع گفتاری یا نوشتاری را به خوبی خلاصه کنید و دلایل و استدلالهای مورد استناد را به شکلی منسجم بازسازی و ارائه نمایید 
  • با روانگویی (Fluency) کامل و در لحظه و بطور دقیق بتوانید نظرات خود را به خوبی بیان کنید، به نحوی که ظرایف معنایی خاص را حتی در موقعیتعای بسیار پیچیده نیز از هم تمایز دهید

اگر می خواهید در مورد اهداف یادگیری سطح زبانی C2 بیشتر بدانید روی گزینه مربوطه کلیک نمایید.

اهداف یادگیری و مطالعه در سطح C2

سطح زبانی تسلط کامل/C2 ما (Proficient) اهداف یادگیری و مطالعه ای را تحت آموزش و پوشش قرار می دهد که مهمترین و اصلی ترین سرفصلها و موضوعات برای تسلط زبان آموز بر سطح زبانی CEFR C2 است. 

هر زبان آموز می تواند نکات و موضوعات این بخش را به عنوان نشانه و راهنما قلمداد کرده و در پایان فرایند زبان آموزی این سطح تسلط به آن را از خود انتظار داشته و یا ضمن شرکت در دوره های زبان، آموزش آن را از مدرسان مربوطه انتظار داشته باشد.

ما همچنین در این راستا چند درس آنلاین رایگان ارائه می دهیم که شامل توضیح نکات زبانی هر موضوع و تحلیل مثالها و آزمونهای مرتبط می باشد.

گرامر سطح CEFR C2

  • بتوانید از طیف کاملی از ساختارهای دستوری به درستی و در جای مناسب استفاده کنید
  • بتوانید از صورتهای زبانی متفاوتی  برای انتقال رگه های معنایی ظریف استفاده کنید
 

کلمات سطح CEFR C2

  • طیف وسیعی از واژگان شامل اصطلاحات و زبان محاوره ای
  • بتوانید از عبارات و اصطلاحات ضمن داشتن کنترل طبیعی و کامل به کلام به طور دقیق استفاده کنید
اهداف ارتباطی CEFR C2
  • بتوانید در هر موضوعی نظر خود را به صورت روان و دقیق بیان کنید
  • که این شامل موقعیت های پیچیده و توانایی برقراری ارتباط درست در محیط های رسمی و غیر رسمی می شود

شاخصهای توصیف کننده سطوح زبانی انگلیسی ما برگرفته از استاندارد بین المللی CEFR (چارچوب مرجع مشترک اتحادیه اروپا) است که توسط شورای اروپا (2001) در باب یادگیری، آموزش، و ارزیابی زبانهای مختلف تهیه و معرفی شده است.

سایر سطوح CEFR

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر سطوح زبان انگلیسی می توانید به بخش معرفی اجمالی سطوح زبان مراجعه کنید یا روی هر یک گزینه های زیر کلیک کرده و اهداف یادگیری و مطالعه را چک کنید.

آزمون تعیین سطح زبان

آزمون تعیین سطح آنلاین یا حضوری آکادمی زبان گویش ور به بهترین شکل ممکن سطح دانش و مهارت زبانی شما را ارزیابی می نماید.

آزمون تعیین سطح ما یکی از دقیق‌ترین و اصولی ترین آزمون‌های تعیین سطح آنلاین و رایگان زبان انگلیسی است که با شرکت در آن می توانید سطح دانش و مهارت زبان انگلیسی خود را محک بزنید و نتیجه را بر اساس شاخصهای توصیفی استاندارد بین المللی CEFR (چارچوب مرجع مشترک اتحادیه اروپا) دریافت نمایید. این ارزیابی به شما نقطه شروع زبان آموزی را به خوبی نشان خواهد داد.

شما همچنین می توانید از توان و تجربه تیم حرفه ای آکادمی زبان گویش ور به صورت حضوری جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی کارکنان، مجموعه کاری و سازمان خود کمک گرفته و پس از شرکت در آزمون گواهی سطح مهارت زبان انگلیسی خود را با شرح جزئیات شاخصهای توصیفی CEFR سفارش دهید.