سطح مهارت زبان انگلیسی خود را بسنجید

آزمون تعیین سطح زبان

آزمون تعیین سطح آنلاین یا حضوری آکادمی زبان گویشور به بهترین شکل ممکن سطح مهارت زبانی شما را ارزیابی می نماید.

آزمون تعیین سطح ما یکی از دقیق‌ترین و اصولی ترین آزمون‌های تعیین سطح آنلاین و رایگان زبان انگلیسی است که می توانید با شرکت در آن سطح دانش و مهارت زبان انگلیسی خود را محک بزنید و نتیجه آن را بر اساس شاخصهای توصیفی استاندارد بین المللی CEFR (چارچوب مرجع مشترک اتحادیه اروپا) دریافت نمایید. این ارزیابی به شما نقطه شروع زبان آموزی را به خوبی نشان خواهد داد.

شما همچنین می توانید از توان و تجربه تیم حرفه ای آکادمی زبان گویشور به صورت حضوری جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی کارکنان، مجموعه کاری و سازمان خود کمک گرفته و پس از شرکت در آزمون گواهی سطح مهارت زبان انگلیسی خود را با شرح جزئیات شاخصهای توصیفی CEFR سفارش دهید.

چارچوب کلی آزمون تعیین سطح

پیشنهاد می کنیم فرمت آزمون و نوع سوالات را با دقت مطالعه نمایید تا بهترین نتیجه را در آزمون سطح زبان انگلیسی خود دریافت نمایید.

فرمت آزمون تعیین سطح

سطوح زبانی

برای هر کدام از سطوح استاندارد بین المللی CEFR، تعداد 10 سوال در نظر گرفته شده است که در سه دسته کلی ارائه شده اند:

سوالات 1 - 20

سطوح زبانی A1 – A2

سوالات 21 - 40

سطوح زبانی B1 – B2

سوالات 41 - 60

سطوح زبانی C1 – C2

نوع سوالات

در آزمون تعیین سطح حاضر 3 نوع سوال در اختیار شما قرار گرفته است که برای کسب نمره هر کدام می بایست پاسخ خود را بطور کامل و درست وارد نمایید. 

1- سوالات تک جوابی

تنها یک پاسخ درست انتخاب کنید

2- سوالات چند جوابی

دو پاسخ درست انتخاب کنید

3- نوشتن پاسخ

پاسخ را در باکس مربوطه وارد نمایید

گواهینامه صلاحیت زبانی

پس از شرکت در دوره ها و آزمونهای زبانی آکادمی زبان گویشور، شما می توانید گواهینامه شرکت در دوره و آزمون، و نیز گواهینامه صلاحیت مهارت زبان انگلیسی خود را سفارش دهید. این مدارک به نوعی نتایج زبان آموزی و ارزیابی شما را تجزیه و تحلیل نموده و نشان دهنده سطح دانش و مهارت شما در زبان انگلیسی است.

دوره ها و آزمونهای ارزیابی آکادمی زبان گویشور بر اساس استانداردهای روز دنیا و همچنین نیازهای زبانی زبان آموزان عزیز طراحی و اجرا می شود و بر همین اساس در هر نقطه از دنیا و نسبت به هر منبع آموزشی استاندارد بین المللی قابل ترازبندی می باشد. 

گواهینامه ها در قالب فایل pdf، از طریق ایمیل یا سایر راه های ارتباطی ظرف مدت 3 روز تا حداکثر یک هفته پس از ارسال درخواست و پرداخت هزینه های مربوطه صادر می گردد.